Specjalista ds e-Commerce

Handel i reklama w internecie

Specjalista ds e-Commerce
Specjalista ds e-Commerce Paweł Adam Wilk

Jestem certyfikowanym specjalistą do spraw e-Commerce oraz partnerem Google. Już od 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym i promowaniem firm, produktów oraz usług z wykorzystaniem kanałów reklamowych Google Ads.

ProjektDzisiaj.pl stworzyłem z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą wykorzystać Internet, jako swoje główne źródło pozyskiwania klientów. Chce pomóc Twojej firmie zoptymalizować wydatki reklamowe oraz zwiększyć sprzedaż, poprzez precyzyjne dotarcie do osób, które w czasie rzeczywistym poszukują Twoich produktów lub usług.

Jako specjalista ds reklamy pragnę być dla Ciebie wiarygodnym partnerem, wspierać Cię swoim doświadczeniem, a za swój cel do osiągnięcia, obieram Twój sukces.

Swoją ofertę kieruję do każdego przedsiębiorcy. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i podejmę współpracę prowadząc Twoje kampanie reklamowe w internecie.

  • Reklamy w wyszukiwarce Google (tzw. linki sponsorowane),
  • Google Shopping (dla e- commerce),
  • Remarketing w Google i Facebook,
  • Reklamy w Facebook Ads,
  • Kampanie reklamowe kierowane na aplikacje mobilne,
  • Reklamy na stronach internetowych.

Jeśli masz problem z pozyskiwaniem klientów dla swojej firmy, słabymi efektami prowadzonych dotychczas kampanii oraz brakiem wsparcia merytorycznego z zakresu marketingu internetowego – zapraszam Cię do kontaktu, już teraz możemy porozmawiać o Twoim biznesie.

? 667 383 500
? wilk.praca@gmail.com

Secured By miniOrange